Baktérie na rozklad tukov

Biologický prípravok na báze bioenzýmov určený na rozklad tukov v odpadových systémoch, kuchynských odpadoch a lapačoch tukov. Prípravok rozkladá tuky na organické látky, ktoré už nemajú nevhodné vlastnosti tukov a tým sa predchádza ich usadzovaniu. Ďalej sa zabráni zrážaniu tukov na vnútorných stranách odpadových rúrok, tvrdnutiu tuku v lapačoch tuku a upchatiu vo vývodných odpadových systémoch. Nie je škodlivý pre človeka, zvieratá ani rastliny. Prípravok výrazne obmedzuje zápach.
 
NÁVOD NA POUŽITIE:
 
Obsah vrecúška rozpusťte a rozmiešajte v 2 l teplej vody (30–40 °C) a nechajte cca 15–30 minút aktivovať za občasného miešania. Potom aplikujte na určené miesto.

3,20 € s DPH

Je nutné, aby sa roztok na ošetrenom mieste zdržal min. 8 hodín. Prípravok odporúčame aplikovať v čase najmenšieho prietoku vody daným odpadovým systémom, aby sa predĺžil čas zdržania (napr. aplikovať na noc). Pri celkom upchatom potrubí je nutné najprv mechanické spriechodnenie. Je vhodné prípravok používať ako prevenciu.
100 g prípravku je určených na jeden vpust (odpad).
 
Dôležité upozornenia:
 
• prípravok rozmiešajte v umelohmotnej nádobe nekovovým predmetom
• roztok aplikujte najlepšie na noc
• min. 24 hodín po aplikácii nepoužívajte žiadne chemické, dezinfekčné a bieliace prostriedky, kyseliny, lúhy, ktorých použitie zásadne znižuje účinnosť prípravku 
• skladujte na suchom mieste, chráňte pred zmrznutím
• rozmiešaný roztok použite max. do 1 hodiny od začiatku prípravy